We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Секцыя "Графіка" Беларускага саюза мастакоў / Section "Graphics"

Секцыя "Графіка" Беларускага саюза мастакоў / Section "Graphics"

Беларусь/Belarus, Minsk, Belarus

Get Directions

+375296683348

Categories
Work hours Add information
About The main goal is outreach, promotion of Belarusian graphic art, implementation of creative, cultural and exhibition projects.
Секцыя "Графіка" Беларускага саюза мастакоў / Section "Graphics" cover
Mission Асноўнай мэтай з'яўляецца прапаганда і прасоўванне беларускага графічнага мастацтва, рэалізацыя творчых, культурных і выставачных праектаў.
Description Сябры секцыі графікі:
1. Абрамава Любоў Барысаўна
2. Алісевіч Юрый Мікалаевіч
3. Аракчэева Аксана Барысаўна
4. Бараноўская Галіна Мікалаеўна
5. Басалыга Андрэй Уладзіміравіч (старшыня секцыі графікі)
6. Басалыга Уладзімір Самойлавіч
7. Басалыга Міхаіл Самуілавіч
8. Басалыга Піліп Міхайлавіч (сябар бюро)
9. Бацюкова Марына Генадзьеўна
10. Бокій Іван Іванавіч
11. Барздыко Міхаіл Хведаравіч
12. Будавей Міхаіл Сямёнавіч
13. Бунеева Дар'я Юр'еўна
14. Вашчанка Канстанцін Гаўрылавіч
15. Вішнеўскі Уладзімір Мікалаевіч (сябар бюро)
16. Валынец Вячаслаў Іванавіч
17. Валынец Юлія Вячаславаўна
18. Герасімовіч Зміцер Эдуардавіч
19. Гіргель Мікалай Сяргеевіч
20. Гладкевіч Уладзімір Васільевіч
21. Гардзіёнак Ігар Леанідавіч (сябар бюро)
22. Гардзіёнак-Кірэева Вольга Мікалаеўна
23. Грак Генадзь Сцяпанавіч
24. Дземарын Аляксандр Міхайлавіч
25. Даўгяла Уладзімір Уладзіміравіч
26. Зельскага Яніна Пятроўна
27. Зінкевіч Аляксандр Уладзіміравіч (сябар бюро)
28. Карпук Міхаіл Андрэевіч
29. Кашкурэвіч Ігар Арсенцьевіч
30. Кошалеў Аляксандр Васільевіч
31. Крупянкова Вольга Генадзьеўна (сябар бюро)
32. Ларына-Дзіміра Ганна Святаславаўна
33. Лазавой Мікалай Рыгоравіч
34. Лукашык Уладзімір Аляксандравіч
35. Малахаў Уладзімір Аляксеевіч
36. Мацура Юлія Уладзіміраўна
37. Мехавіч Уладзімір Уладзіміравіч (сябар бюро)
38. Мароз Аліса Канстанцінаўна
39. Мароз Марына Уладзіміраўна
40. Назаранка Алег Мікалаевіч
41. Нікішына Вольга Вячаславаўна
42. Амялюсік Павел Валер'евіч
43. Паўлавец Вячаслаў Генадзевіч (сябар бюро)
44. Пастушэнка Лізавета Анатольеўна
45. Пісарэнка Сяргей Анатольевіч
46. Піскун Сафія Юр'еўна
47. Падолін Юрый Міхайлавіч
48. Правідохін Уладзімір Андрэевіч
49. Пратасеня Іван Міхайлавіч
50. Пчалінцаў Сяргей Міхайлавіч
51. Радзівілка Таццяна Сямёнаўна
52. Раманюк Дзяніс Міхайлавіч
53. Рыбчынскі Анатоль Ігнатавіч
54. Рыжыкава Святлана Леанідаўна
55. Рынкевіч Уладзімір Іванавіч
56. Савіч Андрэй Уладзіміравіч
57. Савіч Уладзімір Пятровіч
58. Саўчанка Віктар Васільевіч
59. Семчанка Павел Афа
Founded 09/12/1938

Similar places nearby