We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Clarissa Balkan

Clarissa Balkan

ulica bel kamen 156, Kocani, 2300, Serbia

Get Directions

00389033612270

Categories
Now CLOSED
Work hours
MO 08:00 – 16:00 SA 12:00 – 18:00
TU 08:00 – 16:00 SU closed
WE 08:00 – 16:00
TH 08:00 – 16:00
FR 08:00 – 16:00
About Clarissa Balkan Beauty For Everyone
Clarissa Balkan cover
Mission Клариса Балкан Убавина за сите ...


Ние силно веруваме во убавината и тоа е причината зошто ние сме во овој бизнис за повеќе од 35 години, не многу компании може да се пофали на овој вид на целта. Ние ги користиме слоганот Beauty For Everyone, бидејќи веруваме дека секоја жена заслужува да биде убава и имаат висок квалитет на козметички неа дома или во нејзините омилени салон за убавина. Нашите производи се дизајнирани и произведени во Италија во ЕУ, бидејќи ние веруваме во квалитетот, како силна точка на нашата компанија. Clarissa Балкан да им се заблагодарам на секоја жена и секоја жена сака да се направи посебен, можеби за вашата свадба или за вашиот специјален забава!.

Имаме голем број на обуки поделено со степен на искуство, кои се на чекање за вас!. Ќе имаат можност да учат од најдобрите нокти и шминка уметници во светот, со многу специјални понуди. Ајде да не посетите во нашата продавница и да ни кажете вашата приказна!, Ние ќе ви даде подарок за вашето време!
Description Clarissa Balkan Beauty For Everyone
Products Nails , Lashes , Polish , Semipermanent nail polish , TPC , tattoo , Make up ,

Similar places nearby