We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Monday
02
APR

Одбележување на Денот на 1. механизирана пешадиска бригада

12:00
13:00

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Во касарната „Страшо Пинџур” во Петровец со воена свеченост ќе се одбележи денот на најголемата здружено-тактичка единица во состав на Здружената оперативна команда.