We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Saturday
07
APR

Велигден во Македонско село

10:00
00:00

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

За време на Велигденските празници Ве покануваме во Македонско село, заедно да уживаме во празничниот амбиент, надополнет со вкусни специјалитети и звуците на убавата македонска музика.