We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Sunday
15
APR

The Florida Project / Kino inak A4

18:00
19:50
Kino inak A4
Event organized by Kino inak A4

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Réžia Sean Baker, US, 110 min., anglicky s českými titulkami
Trailer: youtu.be/ocMyGyV2yhw

Režisér filmov Tangerine a Starlet, vychádzajúca hviezda americkej nezávislej kinematografie Sean Baker prichádza s novým filmom. The Florida Project rozpráva príbeh šikovného šesťročného dievčatka a jej kamarátov počas letných prázdnin. Ich život je plný detského dobrodružstva, zatiaľ čo dospelí v jej okolí to zďaleka nemajú také ľahké.

Vstupné: 3 € / 2 € s preukazom FK

Čítaj viac:
• Sight & Sound: www.bfi.org.uk/news-opinion/sight-sound-magazine/reviews-recommendations/florida-project-sean-baker-hardscrabble-wonderland-candy-colours
• The New Yorker (Richard Brody): www.newyorker.com/culture/richard-brody/the-florida-project-is-the-cinematic-antidote-to-helicopter-parenting
• The New York Times (A.O. Scott): www.nytimes.com/2017/10/05/movies/the-florida-project-review-sean-baker-willem-dafoe.html
• The Guardian (Peter Bradshaw): www.theguardian.com/film/2017/nov/09/the-florida-project-review-sean-baker-walt-disney-world
• The Guardian: www.theguardian.com/film/2017/nov/12/the-florida-project-review-sunshine-state-of-mind
• Film Comment: www.filmcomment.com/article/review-the-florida-project/
• Screen Daily: www.screendaily.com/interviews/sean-baker-on-the-story-behind-the-florida-project-/5125160.article
• The Hollywood Reporter: www.hollywoodreporter.com/review/florida-project-cannes-2017-1006653
• Variety: http://variety.com/2017/film/reviews/the-florida-project-review-1202439902/
• The Atlantic: www.theatlantic.com/entertainment/archive/2017/10/the-florida-project-review/541896/
• NPR: ww.npr.org/sections/monkeysee/2018/01/17/578487176/pop-culture-happy-hour-the-florida-project