We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Sunday
01
APR

Првоаприлски Маскенбал Caffe Ciao

22:00
01:00
Caffe Ciao
Event organized by Caffe Ciao

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Недела 1-ви Април Ciao Cafe ви приредува незаборавна Mask'N'Ball забава по повод Денот На Шегата.

За музиката и добрата атмосфера ке биде задолжен Deejay Skywalker + DJ Special Guest, на репертоарот се House , Hip Hop ; Latino i Retro хитови.

Промоции :
2 x Teкили = 100ден
Флаша Вотка ´+ 1l Juice = 2600
Флаша Јameson + 2 кока коли = 2600

За најдобрите 3 маски следуваат гратис карти за Dimitris Patsis во Club Midnight , a за сите останати гратис Shot со првпата купена пијачка.

Резервации ☎ : 078-553-455

Специјална Изложба на 3 Пи - Позитив / 3pi Possitive www.3pi.mk со рачно изработени различни модели на декорации и накит со монистри,школки, плетени цветови, природни и АРТ пердуви, на музичка плоча,Аксесоар за на ретровизор, Tree of Life, Marvel - Super Heros и др. ॐ DREAMCATCHERS ॐ во кафичот

Venue

Caffe Ciao