We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Sunday
08
APR

Zipline Gryka e Rugoves & Ujevara E Drinit Bardhe 1 DITOR 15 EUR

06:00
21:00
Dsm Tourist Guide Albania
Event organized by Dsm Tourist Guide Albania

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

#ZIPLINE #ADRENALINE #FUN #EXPLORE #GRYKA_E_RUGOVES & #UJEVARA_E_DRINIT_BARDHE UDHETIM 1 DITOR #CDOEEDJELE 15€
📛DATAT: 8, 9 Prill, 15 Prill, 22 Prill, 29 PRILL; 1 Maj, 6 Maj; 13; 20; 27 MAJ
Nisja ne oren 6.00, Rr. Elbasanit Liceu Artistik "Jordan Misja";
REZERVONI ☎ 0674622246 ☎ 0693672523
http://www.dsmtours.com/
✉info@dsmtours.com
📛Programi➡http://dsmtours.com/archives/513
📛Ne cmim perfshihet:
1. Transporti vajtje-ardhje;
2. Shoqerues nga agjensia gjate udhetimit;
3. Agjencia merr persiper ta filmoje dhe fotografoje per secilin prej jush momentet e bukura qe ju sjell adrenalina e ZIPLINE (Camera, GOPRO HERO HD 4);
REZERVONI 0674622246 0693672523
Viber : 00355/ 0674622246 0693672523
Whats up: 00355/ 0674622246 / 0693672523
http://www.dsmtours.com/
✉info@dsmtours.com