We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Sunday
15
APR

Udheto me Biciklete - Eksplorim pas fshatit Zogej

09:00
16:00
EKO Mendje
Event organized by EKO Mendje

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

EKO Mendje ne nismen e saj mjedisore/sociale "Udheto me Biciklete", kete te diele do udhetoj ne Zogej tek "Shkallat e Ullinjeve", ne nje zone te pa eksploruar me parpara. ^_^

Udhetimi eshte i perballueshem per cdo moshe dhe me cdo lloj biciklete te thjeshte, eshte i hapur per cdo person qe ka deshire te na bashkohet. ^_^

VINI RE !
Nisja do behet te DIELEN me date 15 prill ne oren 09:00 tek hostel Mi Casa Es Tu Casa perballe kinemase Shkoder. (Ato qe nuk kane biciklete e gjejne me qera afer hostelit) Pjesmarrja ne kete udhetim eshte 100 lek per ato qe kane mundesi (mund te dhuroni me shume se 100 lek mqs leket do perdoren per nismat bamirese ^_^).

Kushtet per pjesmarrje jane :
Nuk lejohet pirja e cingares mbi biciklete dhe ne ambjetet me bare! Nuk lejohet te keni veshur tesha ushtarake apo gjyetiet! Nuk lejohet te hidhni gjate udhetimit apo gjate aktivitetit mbeturina ne toke!

Mos harroni te merrni me vete bicikleten, ushqimin e piknikut, dashurine per Natyren, buzeqeshjen dhe shpirtin e aventures! :) Mund te merrni dhe kostumin e banjos sepse do jete nje dite plot diell me 24 grade.. ;)

- EKO Mendje

Venue

EKO Mendje