We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Thursday
05
APR

Thursday Shake (Easter Edition) во club Epicentar

23:59
03:59
Sure Shotz
Event organized by Sure Shotz

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Thursday Shake забавите овој четврток ќе ги отворат Великденските прослави. Shorty P и Irie Scratch се домаќини на подиумот во клубот Epicentar, а како по обичај ги имаме и промо цените на Вашите омилени пијалоци (Johnnie Walker, Smirnoff и Gordon`s) - 100 денари. Со оглед на тоа што петокот ни е неработен, ги имаме сите предуслови за уште една одлична Thursday Shake забава.

Venue

Epicentar