We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Sunday
01
APR

Шарки и Томче во „Фурна“

20:00
00:00
Gradska Kafeana Furna
Event organized by Gradska Kafeana Furna

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Повелете на вечерно Првоаприлско распеано дружење со дуото Шарки и Томче во најубавата Градска Кафеана Фурна
Јавете ни се на +389 78 255 849 и резервирајте го вашето место за дружење во весела атмосфера