We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Saturday
14
APR

Tenisový turnaj

10:00
17:00
Sportovní Areály Hamr
Event organized by Sportovní Areály Hamr

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Přijďte si zahrát tenis na turnaj pro všechny věkové kategorie ZDARMA, nebo vyzkoušejte ostatní sportoviště v rámci otevřeného dne na HAMRU!

Kde: Sportovní areál HAMR Záběhlice, K Vodě 3200/3, Praha 10

Kdy: sobota 14. dubna 2018, 10:00 - 17:00 hodin

Tenisový turnaj
Prezentace 10:00 – 10:30

Zahájení turnaje v 11:00

Předpokládaný konec turnaje – 17:00



Kategorie Muži – max. kapacita 8

Kategorie Ženy – max. kapacita 8

Kategorie smíšené čtyřhry – max. kapacita 16 dvojic

Kategorie Minitenis (2011 a mladší) – max. kapacita 16

Kategorie Babytenis (2009 a 2010) – max. kapacita 16

Kategorie Mladší žáci (2006 – 2008) – max. kapacita 24



Beachvolejbalové kempy
Náplň kempu:

10 min – rozcvičení, strečink;

20 min – prsty, bagr, lob…;

60 min – herní cvičení;

30 min – hra



11:00 – 13:00 – kategorie děti 8-12 let (1 kurt, max. 8), kategorie dospělí (mírně pokročilí + pokročilí)(1 kurt, max. 8)

13:00 – 15:00 – kategorie děti 12 – 14 let (1 kurt, max. 8), kategorie dospělí (začátečníci)(1 kurt, max. 8)

15:00 – 17:00 – kategorie junioři 14- 18 let (1 kurt, max. 8), kategorie dospělí (mírně pokročilí + pokročilí)(1 kurt, max. 8)



Squash kempy
11:00 – 13:00 – kategorie děti (1 kurt, max. 4), kategorie dospělí (1 kurt, max. 4)

13:00 – 15:00 – kategorie děti (1 kurt, max. 4), kategorie dospělí (1 kurt, max. 4)

15:00 – 17:00 – kategorie děti (1 kurt, max. 4), kategorie dospělí (1 kurt, max. 4)



Kempy stolní tenis
Náplň kempu:

teoretická příprava (správné držení pálky, správné postavení za stolem)

technická příprava (nácvik jednotlivých úderů)

ukázka tréninku na trenažéru

tréninkové sety, volná hra



11:00 – 13:00 – kategorie děti (1 stůl, max. 4), kategorie dospělí (1 stůl, max. 4)

13:00 – 15:00 – kategorie děti (1 stůl, max. 4), kategorie dospělí (1 stůl, max. 4)

15:00 – 17:00 – kategorie děti (1 stůl, max. 4), kategorie dospělí (1 stůl, max. 4)



Cvičení:
10:00 – 11:00 – Zdravá záda – Janetta

11:00 – 12:00 – TRX – Ivana

12:00 – 13:00 – TRX – Ivana

13:00 – 14:00 – Jóga – Alenka

14:00 – 15:00 – TRX – Pavel

15:00 – 16:00 – TRX – Pavel

16:00 – 17:00 – BODY STYLING – Radka



Výživová poradkyně
MUDr. Markéta Tolarová