We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Tuesday
20
MAR

Како до Саемски Попусти до 50% и БЕЗ Саем?!

10:00
23:00
Magniflex Macedonia
Event organized by Magniflex Macedonia

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Миланскиот саем за мебел оваа година и во Скопје
Единствена можност да дојдете до светски реномираниот и италијански квалитет на душеци и перници, по преполовени цени.

ПОВЕЛЕТЕ НА САЕМОТ ЗА ЗДРАВ СОН ВО САЛОНИТЕ НА MAGNIFLEX
Одлична можност на едно место, и со помош на стручна презентација, да ја проверите целата понуда на најновата линија на ДУШЕЦИ И ПЕРНИЦИ на MAGNIFLEX, а во исто време да ги искористите намалувањата на останатите модели.
За комплетирање на вашата спална соба и на условите за Здрав сон, во салоните на MAGNIFLEX ви ги нудиме и креветските платформи IDREAM BOX, специјално дизајнирани за најквалитетните душеци во Македонија.

САЕМСКА ПОНУДА:
***ОД 10%-50% ПОПУСТ НА ДУШЕЦИТЕ И ПЕРНИЦИ
***ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА НА ЕКСПОНАТИ (КРЕВЕТИ И ДУШЕЦИ) ДО 50%
***ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ НА ОДРЕДЕНИ ДИМЕНЗИИ

*** За повеќе информации: Тел: 078700222 - Салон Скопје (локација спроти Фонтана Парк) и 077 677 622 - Салон Тетово (локација т.ц РеМол - 2ри кат)