We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Sunday
01
APR

Голем Градски Маскембал- DJ Dimitris Patsis -Недела 1ви Април

23:50
02:50
Midnight Club
Event organized by Midnight Club

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Миленикот на скопската публика повторно во Скопје,овој пат во Club Midnight.Диџеот кој знае како да ве размрда и да ви ја разубави вечерта.1-ви Април денот на шегата,ве покануваме да дојдете расположени за забава и секако да бидете маскирани.

Повеке информации на 077526734