We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Thursday
29
MAR

BANES CUP 2018 (roč. 2004/2005)

17:00
16:30
OLH Spartak Soběslav
Event organized by OLH Spartak Soběslav

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Turnaj starších žáků (roč. 2004/2005)
A) modrá skupina:
1. OLH Spartak Soběslav
2. HC Střelci Jindřichův Hradec
3. HC Choceň
4. Bílí Tygři Lodž (PL)

B) červená skupina:
1. IHC Písek
2. HC Lvi Břeclav
3. HC Skuteč
4. HC Domažlice

Rozpis utkání

ČTVRTEK 29. 3. 2018 (2 x 20 minut čistého času)

1. 17.00 h – 18.00 h OLH Spartak – Bílí Tygři Lodž
(úprava ledu po ukončení)
2. 18.15 h – 19.15 h IHC Písek – HC Domažlice

PÁTEK 30. 3. 2018 (2 x 20 minut čistého času)

3. 08.00 h – 09.00 h OLH Spartak – HC Střelci
(úprava ledu po ukončení)
4. 09.15 h – 10.15 h IHC Písek – HC Skuteč
(úprava ledu po ukončení)
5. 10.30 h – 11.30 h Bílí Tygři Lodž – HC Choceň
(úprava ledu po ukončení)
6. 11.45 h – 12.45 h HC Domažlice – HC Lvi Břeclav
(úprava ledu po ukončení)
7. 13.00 h – 14.00 h HC Střelci – HC Choceň
(úprava ledu po ukončení
8. 14.15 h – 15.15 h HC Skuteč – HC Lvi Břeclav
(úprava ledu po ukončení)
9. 15.30 h – 16.30 h OLH Spartak – HC Choceň
(úprava ledu po ukončení)
10. 16.45 h – 17.45 h IHC Písek – HC Lvi Břeclav
(úprava ledu po ukončení)
11. 18.00 h – 19.00 h HC Střelci – Bílí Tygři Lodž
(úprava ledu po ukončení)
12. 19.15 h – 20.15 h HC Skuteč – HC Domažlice

SOBOTA 31. 3. 2018 (2 x 18 minut čistého času, v případě nerozhodného stavu nájezdy, po jednom nájezdu - náhlá smrt)

07.30 h – 08.30 h A3 – B4
(bez úpravy ledu po zápase)
08.30 h – 09.30 h A4 – B3
(úprava ledu v půlce)
09.45 h – 10.45 h A1 – B2 semifinále 1
(úprava ledu po ukončení)
10.45 h – 11.45 h A2 – B1 semifinále 2
(bez úpravy ledu po zápase)
12.00 h – 13.00 h poražený z A3/B4 - poražený z A4/B3
(úprava ledu v půlce)
13.00 h – 14.00 h vítěz z A3/B4 - vítěz z A4/B3
(úprava ledu po ukončení)
14.15 h – 15.15 h zápas o 3. místo
(úprava ledu po ukončení)
15.15 h – 16.15 h finálový zápas

16.15 h – 16.30 h vyhlášení výsledků turnaje – všechny týmy nastoupí v dresech