We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Saturday
07
APR

Vikend në Durrës, Shkodër & Tiranë

07:00
21:00
Sharr Travel
Event organized by Sharr Travel

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

☀ VIKEND NË DURRËS, SHKODËR & TIRANË ☀
💛 2 ditë / 1 natë
⚡ EKSKLUZIVE: AKOMODIMI Në HARMONIA AS HOTEL - 4****
______________________________________________________

📅 Nisja: të shtunën (07.04.2018); kthimi të dielen (08.04.2018)
🏩 Akomodimi: Harmonia AS Hotel 4**** - Durrës
🥗 Shërbimi: Halfboard (mëngjes dhe darkë)
🏝 Vizitohet: Shkodra, Durrësi, Tirana
💛 Çmimi: 30€ për person
✔ Nisjet e radhës: 31.03.2018 / 07.04.2018 / 14.04.2018 / 21.04.2018etj

Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës
• Prishtinë ora 07:00; • Therandë ora 08:00; • Prizren ora 08:30; • Gjakovë ora 07:30; • Pejë ora 07:00; • Gjilan ora 05:30; • Ferizaj ora 06:00 • Mitrovicë ora 06:00; • Vushtrri ora 06:00

AGJENDA
☀ Dita e parë: Nisja nga Prishtina bëhet në ora 07:00, nga Suhareka në 07:40, nga Prizreni në 08:20. Gjatë rrugës vizitë qytetit të Shkodrës. Arritja në Durrës rreth orës 17:00, vendosja në Hotel. Darka në hotel . Mbrëmje me muzikë live. Relaksim dhe fjetje.

☀ Dita e dytë. Mëngjesi në hotel. Lirimi i hotelit. Ditë e lirë në qytetin e bukur të Tiranës. Pasdite nisja për kthim. Arritja në Prishtinë rreth orës 21:00.


☎️ Për rezervime kontaktoni në: 038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

Venue

Sharr Travel