We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Saturday
07
APR

Vikend në Ulqin, Budva, Kotorr, Tivat & St. Stefan

07:00
22:00
Sharr Travel
Event organized by Sharr Travel

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

🛳 Vikend në Ulqin, Budva, Kotorr, Tivat, St. Stefan

🌠 SPECIALE: GJATË VIZITËS NË MALIN E ZI, SHARR TRAVEL JU MUNDËSON KALIMIN ME TRAGET NGA TIVATI NË KOTORR PËR TË SHIJUAR PAMJET MAHNITËSE

➩ Nisja: 07.04.2018 (e shtune); Kthimi: 09.04.2018 (e hëne)
➩ Qëndrimi: 3 ditë | 2 netë
➩ Cmimi: 70€ për person

Çmimi përfshinë:
❶ Transportin me autobus komod të Sharr Travel
❷ Akomodimin në Hotel Luksoz me 4* (yje)
❸ Mëngjesin dhe darkën
❹ Vizitat në Ulqin, Budva, Kotorr, Risan, Perast, Tivat, Sveti Stefan, Shkodër
❺ Kalimi me traget nga Tivati në Kotorr
❻ Pijet kafet dhe ëmbëlsirat me rasin e udhëtimit

🚌 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës
• Prishtinë ora 07:00; • Therandë ora 08:00; • Prizren ora 08:30; • Gjakovë ora 07:30; • Pejë ora 07:00; • Gjilan ora 05:30; • Ferizaj ora 06:00 • Mitrovicë ora 06:00; • Vushtrri ora 06:00

AGJENDA
☀ Dita 1: Nisja nga Prishtina në ora 07:00, nga Theranda në 08:00, nga Prizreni në 08:30. Vazhdimi i rrugës për në Ulqin. Arritja në Ulqin rreth orës 15:00. Akomodimi në hotel. Pasdite e lirë, shëtitje qytetit dhe Kalasë së Ulqinit. Darka në hotel. Relaksim dhe fjetje.

☀ Dita 2: Mëngjesi në hotel, pas mëngjesit vizitë Budvës, gjatë rrugës ndalesë në St. Stefan për fotografi (nga rruga lart). Pastaj vizitë Tivatit. Nga Tivati kalimi me traget ne Kotorr. Kthimi për darkë në hotel. Mbrëmje e lirë, relaksim, fjetje.

☀ Dita 3: Mëngjesi në hotel, lirimi i hotelit. Vazhdimi i rrugës për në Prishtinë. Vizitë qytetit të Shkodrës. Vazhdimi i rrugës, arritja në Prishtinë rreth orës 20:00.
http://sharrtravel.com/sq/ulqin-4/

☎️ Për rezervime kontaktoni në: 038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Reshtanit

Venue

Sharr Travel