We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Saturday
24
MAR

Iphone 6

21:00
00:00
The Smartphone Shop
Event organized by The Smartphone Shop

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

���Bli me Këstet më të lira mujore���
� Tirane � Elbasan �Fushe Kruje
�iPhone 6 16gb � 24900 Leke
�iPhone 6 64gb � 29900 Leke
�iPhone 6s 16gb� 31500 Leke
�iPhone 6s 64gb� 37900 Leke
�iPhone 6s + 64gb� 46900 Leke
�iPhone 7 32gb� 49900 Leke
�iPhone 7+ 32gb� 61900 Leke
----------------�0692600200�-------------------
�Samsung Note 5 (32gb)� 28900 Leke
�Samsung S6 edge+ (32gb)� 30900 Leke
�Samsung Samsung s7 (32gb)� 29900 Leke
�Samsung S7 Edge (32gb)� 36900 Leke
----------------�0692600200�--------------------
��Kujdes per te mare me keste duhet te jeni minimalisht 3 muaj te Siguruar dhe te paraqiteni ne nje nga dyqanet me kart ID.
�Telefonat shoqerohen me 3 Muaj Garanci
�Gomine dhe xham mbrojtes dhurate
�Tirane: Rr. Kavajes ngjitur me vilen 7
�Tirane:Rr. Durresit perballe embeltore beharit
�Elbasan: Perballe TV Dardan, ngjitur me Western Union
� Fushe Kruje: Rrethrrotullimi Qender
Mos harro vetëm me një telefonatë vijmë aty ku ju ndodheni
Transport ne te gjithe Shqiperine � ���