We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Thursday
24
MAY

Pranvere ne Cairon Magjike -585 eu/p

12:00
15:00
Vector Travel
Event organized by Vector Travel

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

📌Te udhetosh drejt historise dhe 7 mrekullive te botes - Cfare Prisni?😏
Grup i konfirmuar-kane ngelur edhe 4 vendet e fundit.
🗓Per nisje ne daten 24-28 Maj
🏠4Nete / 5 Dite qendrim
💎Vetem per 585 Euro / Person

🐝Perfshihet:
1- Fluturimi vajtje ardhje Tirane -Cairo-Tirane🐾✈️
2- Akomodimi ne hotel me mengjes🐾🏠
3.-Taxa e Vizes turistike🐾-ne asistojme pa prezencen tuaj💌
4.-Vizita dhe hyrjet ne piramidat e Gizes
5.--Shetitja me anije ne qytetin e vjeter dhe te ri

Vizitohen:
-Kryeqyteti i Egjiptit Cairo 🐪
-Piramidat ne Giza☀️
-Monumente te ndryshme historike📌

Ne çmim nuk përfshihet çdo gjë qe nuk është cekur ne program.

PER ME TEPER INFORMACION:
-------------- KONTAKT ---------------
📥 center.vectortravel@gmail.com
☎️ 029/242/804
📞 044/ 049 - 510-515
.