We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Friday
06
APR

Tonight Is The Night @Versus Bar

21:00
01:00
Versus Bar
Event organized by Versus Bar

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

И овој викенд продолжуваме со најдобрите забави во градот,забави кои не се пропуштаат !!

ПЕТОК 06.04.2018
Во ритамот на најдобрите мк и ју хитови ќе се забавуваме и овој Петок заедно со DJ SICKY.
Старт: 21:00
Влез Слободен

САБОТА 07.04.2018
Dj Marco со плеј листа од најпопуларните балкански хитови е подготвен за уште една незаборавна и луда журка.
Старт: 21:00
Влез Слободен

НЕДЕЛА 08.04.2018
Ве покануваме на НАЈГОЛЕМАТА ВЕЛИГДЕНСКА ЗАБАВА ВО ГРАДОТ со човекот за кој нема што да се пишува.
Единственото и најдоброто караоке шоу заедно со Саше Морж и Дј Аце.
Старт: 21:00
Влез Слободен

Инфо и резервации:
075 992 320 Симона
070 381 517 Марко

Venue

Versus Bar