We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Saturday
07
JUL

2xCAC Gdynia 2018 (07-08/07/2018)

08:00
16:00

Get Directions

Category
#var:page_name# cover

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie kynologiczne, jakim będzie podwójna wystawa psów rasowych 2xCAC Gdynia 07-08.07.2018!
Ponownie w sercu Gdyni Orłowa - urokliwym Parku Kolibki - spotkamy się, by celebrować piękno psów rasowych.

Kontynuując sukces naszych dwóch wystaw, które odbyły się w lipcu ubiegłego roku, w ramach tego wydarzenia zapraszamy na dwie wystawy organizowane przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Gdyni:

Krajowa Wystawa Psów Rasowych 1, 2, 3, 8 i 9 Grupy FCI
Gdynia, 07.07.2018

oraz

XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych
Gdynia, 08.07.2017

Zapraszamy!

--------------------------------------------

Informacje o zgłoszeniach pojawią się niebawem na stronie naszego oddziału:
http://www.gdynia.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys&oddzial=gdynia

Formularz zgłoszeniowy pojawi się niebawem na stronie:
https://www.wystawy.net/index.php

--------------------------------------------

Krajowa Wystawa Psów Rasowych 1, 2, 3, 8 i 9 Grupy FCI
Gdynia, 07.07.2018 |Sobota|

PLANOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA

------
FCI 1

FRANCISCO SALVADOR JANEIRO |Portugalia|
- Bearded Collie
- Border Collie
- Owczarek staroangielski Bobtail (Old English Sheepdog)
- Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
- Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)
- Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
- Welsh Corgi Cardigan
- Welsh Corgi Pembroke

MILAN KRINKE |Czechy|
- Owczarek Niemiecki krótkowłosy
- Owczarek Niemiecki długowłosy
- pozostałe rasy z grupy 1. FCI / other breeds from the 1. FCI Group

------
FCI 2

RUNE FAGERSTROM |Finlandia|
- Bokser
- Buldog angielski
- Bullmastiff
- Czarny terier rosyjski
- Dog niemiecki
- Mastif angielski
- Rottweiler

ADAM OSTROWSKI
- Doberman
- Pinczer austriacki
- Pinczer małpi
- Pinczer miniaturowy
- Pinczer średni
- Sznaucer miniaturowy
- Sznaucer średni
- Sznaucer olbrzym

MIROSŁAW REDLICKI
- Appenzeller
- Berneński pies pasterski
- Bernardyn
- Cao da Serra da Estrela
- Cao de Castro Laboreiro
- Duńsko-szwedzki pies wiejski
- Duży szwajcarski pies pasterski
- Entlebucher
- Mastif tybetański
- Nowofundland
- Owczarek kaukaski
- Owczarek środkowoazjatycki
- Rafeiro do Alentejo

FRANCISCO SALVADOR JANEIRO
- pozostałe rasy z grupy 2. FCI / other breeds from the 2. FCI Group

------
FCI 3

RUNE FAGERSTROM |Finlandia|
- American Staffordshire Terrier
- Bulterier
- Bulterier miniaturowy
- Staffordshire Bull Terrier

ADAM OSTROWSKI
- pozostałe rasy z grupy 3. FCI / other breeds from the 3. FCI Group

------
FCI 8

MORAG CONNOLLY |Irlandia|
- wszystkie rasy z grupy 8. FCI / all breeds from the 8. FCI Group

------
FCI 9

AGNIESZKA ONUK |Turcja|
- Boston Terrier
- Buldog francuski
- Chihuahua długowłosy
- Chihuahua krótkowłosy
- Maltańczyk
- Mops
- Pudel duży
- Pudel miniaturowy
- Pudel średni
- Pudel toy
- Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
- Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

JAKUB KRUCZEK
- pozostałe rasy z grupy 9. FCI / other breeds from the 9. FCI Group

* Planowana obsada sędziowska może ulec zmianie.

--------------------------------------------

XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych
Gdynia, 08.07.2017 |Niedziela|

PLANOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA

------
FCI 1

JAROSŁAW GESINOWSKI
- Owczarek Niemiecki krótkowłosy
- Owczarek Niemiecki długowłosy

ANDRZEJ KOT
- Polski owczarek nizinny
- Polski owczarek podhalański

MILAN KRINKE |Czechy|
- Bearded Collie
- Border Collie
- Owczarek staroangielski Bobtail (Old English Sheepdog)
- Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
- Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)
- Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
- Welsh Corgi Cardigan
- Welsh Corgi Pembroke

MIROSŁAW REDLICKI
- pozostałe rasy z grupy 1. FCI / other breeds from the 1. FCI Group

------
FCI 2

MILAN KRINKE |Czechy|
- Dog niemiecki

ANDRZEJ KOT
- Appenzeller
- Bernardyn
- Entlebucher
- Mastif tybetański

FRANCISCO SALVADOR JANEIRO |Portugalia|
- Bokser
- Czarny terier rosyjski
- Doberman
- Duńsko-szwedzki pies wiejski
- Hollandse Smoushond
- Pinczer austriacki
- Pinczer małpi
- Pinczer miniaturowy
- Pinczer średni
- Rottweiler
- Sarplaninac
- Sznaucer miniaturowy
- Sznaucer olbrzym
- Sznaucer średni

KRZYSZTOF KRADZIECKI
- pozostałe rasy z grupy 2. FCI / other breeds from the 2. FCI Group

------
FCI 3

AGNIESZKA ONUK |Turcja|
- American Staffordshire Terrier
- Bulterier
- Bulterier miniaturowy
- Staffordshire Bull Terrier
- West Highland White Terrier
- Yorkshire Terrier

ANDRZEJ JENDRASIAK
- pozostałe rasy z grupy 3. FCI / other breeds from the 3. FCI Group

------
FCI 4

ADAM OSTROWSKI
- wszystkie rasy z grupy 4. FCI / all breeds from the 4. FCI Group

------
FCI 5

EWA GÓRSKA
- wszystkie rasy z grupy 5. FCI / all breeds from the 5. FCI Group

------
FCI 6

ANDRZEJ KOT
- Gończy Polski
- Ogar Polski

FRANCISCO SALVADOR JANEIRO |Portugalia|
- pozostałe rasy z grupy 6. FCI / other breeds from the 6. FCI Group

------
FCI 7

MORAG CONNOLLY |Irlandia|
- wszystkie rasy z grupy 7. FCI / all breeds from the 7. FCI Group

------
FCI 8

RUNE FAGERSTROM |Finlandia|
- wszystkie rasy z grupy 8. FCI / all breeds from the 8. FCI Group

------
FCI 9

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK
- Boston Terrier
- Buldog francuski
- Chihuahua długowłosy
- Chihuahua krótkowłosy
- Mops
- Pudel duży
- Pudel miniaturowy
- Pudel średni
- Pudel toy
- Rosyjski toy
- Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
- Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

JAKUB KRUCZEK
- Boston Terrier
- Buldog francuski
- Mops

ADAM OSTROWSKI
- pozostałe rasy z grupy 9. FCI / other breeds from the 9. FCI Group

------
FCI 10 - NIEDZIELA

ANDRZEJ KOT
- Chart Polski

MORAG CONNOLLY |Irlandia|
- pozostałe rasy z grupy 10. FCI / other breeds from the 10. FCI Group

------
Rasy nieuznane przez FCI / Breeds not recognized by FCI
MIROSŁAW REDLICKI

Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
ADAM OSTROWSKI

* Planowana obsada sędziowska może ulec zmianie.