We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
HOLA  Restaurant

HOLA Restaurant

Rruga "Ismail Qemali", Tirana, 1001, Albania

Get Directions

Add phone number

Add link to website

Categories
Now CLOSED
Work hours
MO 08:00 – 23:30 SA 08:00 – 23:30
TU 08:00 – 23:30 SU 08:00 – 23:30
WE 08:00 – 23:30
TH 08:00 – 23:30
FR 08:00 – 23:30
About Tashme ne restorantin tone do te gjeni jo vetem menun tradicionale Spanjolle,Mexicane dhe Mediterrane :) Ju mirepresim ne taracen tone pranverore
Food styles Spanish/Basque, Tapas Bars
Restaurant specialties Coffee, Dinner, Drinks, Lunch
Restaurant services Catering, Groups, Kids, Outdoor, Reserve, Takeout, Waiter, Walkins
HOLA  Restaurant cover
Description Nje restorant ne zemer te Tiranes, ku mund te shijoni ushqimin tradicional spanjoll, paeja te gatuara perpara jush live. Kurse gatimi falas per te gjithe qe duan te mesojne receta spanjolle. Patjeter jane disa prej jush qe duan te provojne kokteil me Gin te ndryshem, dhe keto te pergatitura perpara jush. Mos ngurroni te vini, tek ne do te gjeni cmime te arsyeshme per te gjithe, mbi te gjitha shije te paharrueshme.

Similar places nearby