We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Hotel Bar Restorant ''Belgjika''

Hotel Bar Restorant ''Belgjika''

Rr:nr. 9, Velipoja, 4020, Albania

Get Directions

Add phone number

Add link to website

Categories
Work hours Add information
Hotel Bar Restorant ''Belgjika'' cover
Description Po kerkoni per nje ambjent komod ku te kaloni pushimet tuaja?.
Kete jua mundeson vetem Hotel Bar Restorant Piceri ''Belgjika''.Ketu mund te gjeni guzhinen tradicionale Shqiptare dhe te Huaj te servirur me pastertine,freskine dhe shijen me te embel te ushqimit.Ambjentet e rehatshme dhe afersia me detin bejene qe zgjedhja juaj te jete perfekte!..Zgjidhni Hotel Bar Restorant ''Belgjika''!..Adresen mund ta gjeni lehte:Gjindemi ne qender te Velipojes,rruga nr:9,vetem pak hapa nga deti!..
Ju MIrepresim!..

Similar places nearby