We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Korani IS

Korani IS

Bul. Asnom, br.1, Skopje, 1000, Macedonia

Get Directions

071391665

Categories
Now CLOSED
Work hours
MO 12:00 – 20:00 SA 12:00 – 20:00
TU 12:00 – 20:00 SU 12:00 – 20:00
WE 12:00 – 20:00
TH 12:00 – 20:00
FR 12:00 – 20:00
About Салонот за убавина КОРАНИ ИС во хотел Руссиа ви нуди фризерски и козметички услуги.Ние го одбравме најквалитетниот начин да допреме до вас
Korani IS cover
Description Кога животот тече забрзано, најдете ја својата дестинација за релаксирање и повелете на вистинското место - Корани ИС.

KERASTASE, круната на успехот за нега на коса, LOREAL Professional и други веќе докажани брендови се само дел од помошта која ние ја имаме како алатка, за да го постигнеме тоа што ни е најважно. А тоа е да излезете од нашиот салон среќни заради својот изглед.

Вашата насмевка говори за тоа колку сме успешни во тоа што го нудиме. Понудите и третманите се смислени токму со цел да бидете комплетни. Дали станува збор за секојдневна нега, мислење и совети за вашиот изглед. Кога довербата ќе ја препуштите во наши раце, резултатите се загарантирани. Шминка, фризура, совршен маникир и сите други останати услуги кои ги нудиме ви овозможуваат на едно место да го најдете она што ви треба. Посетете не и почувствувајте ги на своја кожа сите 4 ѕвезди од ХОТЕЛ РУССИА.

Similar places nearby