We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Pusat Akidah dan Keamanan Global, Fakulti Pengajian Islam, UKM

Pusat Akidah dan Keamanan Global, Fakulti Pengajian Islam, UKM

Jabatan Usuluddin dan Falsafah (JUF), Fakulti Pengajian Islam (FPI), Universiti Kebangsaan Malaysia (UKM)., Bangi, 43600, Malaysia

Get Directions

+60389215520

Categories
Now CLOSED
Work hours
MO 08:00 – 17:00 SA closed
TU 08:00 – 17:00 SU closed
WE 08:00 – 17:00
TH 08:00 – 17:00
FR 08:00 – 17:00
About Pusat Akidah dan Keamanan Global (PAKeG) atau dahulunya dikenali dengan Jabatan Usuluddin dan Falsafah (JUF) adalah jabatan atau institusi terawal diwujudkan Fakulti Pengajian Islam (FPI) bersama-sama penubuhan Universiti Kebangsaan Malaysia
Pusat Akidah dan Keamanan Global, Fakulti Pengajian Islam, UKM cover
Description KETUA JABATAN
Prof. Madya Dr. Jaffary Awang
[jaffary@ukm.edu.my]

PARA PENSYARAH

Prof. Madya Dr. Ahmad Sunawari Long
[slong@ukm.edu.my]

Prof. Madya Dr. Faudzinaim Badaruddin
[fnaim@ukm.edu.my]

Prof. Madya Dr. Kamarudin Salleh
[dins@ukm.edu.my]

Prof. Madya Dr. Mazlan Ibrahim
[mazib@ukm.edu.my]

Prof. Madya Dr. Ahmad Munawar Ismail
[munawar@ukm.edu.my]

Dr. Indriaty Ismail
[indriaty@ukm.edu.my]

Dr. Abdull Rahman Mahmood
[abrm@ukm.edu.my]

Dr. Ahmad Yunus Mohd Nor
[a_yunus@ukm.edu.my]

Dr. Muhammad Razak Idris
[mrazak@ukm.edu.my]

Dr. Wan Fariza Alyati Wan Zakaria
[aufaa@ukm.edu.my]

Dr Zaizul Ab. Rahman
[zaizul@ukm.edu.my]

Dr. Zul’azmi Yaakob
[zulazmi@ukm.edu.my]

Dr. Muhammad Arif Yahya
[arifyahya@ukm.edu.my]

Dr. Nozira Salleh
[aziera@ukm.edu.my]

Dr. Nur Farhana Abdul Rahman
[nfarhana@ukm.edu.my]

Siddig Ahmad
[siddig@ukm.edu.my]

Yusri Mohamad Ramli
[yusri_mr@ukm.edu.my]

Mohd Haidhar Kamarzaman
[haidhar@ukm.edu.my]

Wan Haslan Khairuddin
[wanhaslan@ukm.edu.my]

KAKITANGAN JABATAN

Pn. Khatijah Sabtu
[kati@ukm.edu.my]

Pn. Khairul Nisa’ Mohamad
[nisamohamad@ukm.edu.my ]
  • Jabatan Usuluddin dan Falsafah (JUF), Fakulti Pengajian Islam (FPI), Universiti Kebangsaan Malaysia (UKM)., Bangi, 43600, Malaysia
  • Get Directions

Similar places nearby