We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Rafuna Automotive

Rafuna Automotive

M25-2, Veternik, Pristina, 10000, Kosovo

Get Directions

38344137203

Add link to website

Categories
Now CLOSED
Work hours
MO 08:30 – 17:30 SA 08:30 – 16:00
TU 08:30 – 17:30 SU closed
WE 08:30 – 17:30
TH 08:30 – 17:30
FR 08:30 – 17:30
Mission Suksesi juaj - Qëllimi ynë!
Description Tek ne ju gjeni pjesë të reja standarde dhe sportive për të gjitha veturat, motoçikletat si dhe kamionët duke filluar nga prodhuesit evropianë ashtu edhe amerikanë!
Nga ne ju gjeni pjesët shpejtë, sigurtë dhe me garancion!
Pjesë me kualitet të lartë dhe me brende nga më të njohurat në botë.
Founded 1999
Products GM, LUK INA FAG, Sachs, Febi bilstein, Denso, Automega, Calorstat Vernet, Bosch, Behr, Wahler, Contitech, Lemförder, K&N filters, Sonax Germany, Eibach, H&R, ST Suspensions, Brembo, ATE Ceramic, Zimmermann etj...

Similar places nearby