Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Krakowskie Przedmieście 24, Srodmiescie, 00-927, Poland

Get Directions

22 552 26 12

Categories
Work hours Add information
About

Samorząd Studentów UW - lubię to!
Zapraszamy do profilu - będziesz na bieżąco :)

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego cover
Mission Chcesz wiedzieć, co się dzieje na Uniwerku? Jakie wydarzenia mają wpływ na Twoje studiowanie? A może kiedy odbędzie się następna impreza lub konkurs?
Zapraszamy do profilu - będziesz na bieżąco :)
Description

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego:

Przewodnicząca ZSS UW
Julia Sobolewska
+48 602 711 882
e-mail: julia.sobolewska@samorzad.uw.edu.pl

Przewodnicząca Komisji Dydaktycznej
Anna Krupa
anna.krupa@samorzad.uw.edu.pl
Dyżury: środy 10:15-11:15, czwartki 12:00-13:00 (Kampus Szturmowa). lub mailowo.

Przewodnicząca Komisji Koordynacji Projektów
Jagoda Białota
jagoda.bialota@samorzad.uw.ed.pl
Dyżury: wtorek 16.45-17.45

Przewodniczący Komisji Prawnej
Adam Krzymiński
adam.krzyminski@samorzad.uw.edu.pl
Dyżury: wtorek 11.45-12.45

Przewodnicząca Komisji Współpracy Samorządowej
Marcin Ciechanowicz
marcin.ciechanowicz@samorzad.uw.edu.pl
Dyżury: wtorek 11.30-13.15

Przewodniczący Komisji Współpracy i Komunikacji Zewnętrznej
Tomasz Zając
tomasz.zajac@samorzad.uw.edu.pl
Dyżur po wcześniejszym ustaleniu mailowym

Komisje Zarządu:

Przewodnicząca Komisji UW Here
Natalia Wanago
wanago@here.uw.edu.pl
here@uw.edu.pl
Dyżury: środa 13.00-14.45

Przewodnicząca Komisji Finansowej ZSS UW
Ewelina Dusza
ewelina.dusza@samorzad.uw.edu.pl
Dyżury: poniedziałki 17:00-18:00

Przewodnicząca Komisji ds. Wymian Studenckich
Natalia Prymek
natalia.prymek@samorzad.uw.edu.pl
Dyżury: środa 12.00-13.30

Przewodnicząca Komisji Socjalnej
Anna Smaruj
anna.smaruj@samorzad.uw.edu.pl
Dyżury: środa 16.15-17.15

Redaktor Naczelna Telewizji Studenckiej Uniwerek.TV
Magdalena Ciesielska
facebook.com/uniwerektv

Founded 1980
  • Krakowskie Przedmieście 24, Srodmiescie, 00-927, Poland
  • Get Directions
Similar places nearby