We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
tenda per dasma

tenda per dasma

tenda

Get Directions

0682290127

Categories
Work hours Add information
About tenda per dasma dhe evente, tavolina karrige stola
tenda per dasma cover
Description ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige dhe stola per dasma, fejesa, panaire dhe per organizime te ndryshme, me cmimet me te lira..
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per ne mbremje,
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin ne qytete te ndryshme..
per hollesi te tjera jeni te mirepritur te na kontaktoni ne nr
0682290127