We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. Read more…
Wydział Rolniczo-Ekonomiczny UR w Krakowie

Wydział Rolniczo-Ekonomiczny UR w Krakowie

al. Mickiewicza 21, Kraków, 31-120, Poland

Get Directions

12 662 44 24

Categories
Work hours Add information
Wydział Rolniczo-Ekonomiczny UR w Krakowie cover
Description Kierownik Dziekanatu

mgr Beata Grzybek
tel.: 12 662 43 32
e-mail: wrol@ur.krakow.pl


Studia stacjonarne

Pok. 224
tel.: 12 662 43 32
Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz.: 10:00-13:00
środa dziekanat nieczynny
Rolnictwo, Zarządzanie i Biogospodarka
Małgorzata Suchecka - m.suchecka@ur.krakow.pl

Ochrona Środowiska i Jakość i Bezpieczeństwo Środowiska
mgr inż. Katarzyna Ujma - k.ujma@ur.krakow.pl

Ekonomia
mgr inż. Małgorzata Bednarczyk - m.bednarczyk@ur.krakow.pl / W zastępstwie mgr Iwona Solak - i.solak@urk.edu.pl

Studia niestacjonarne

Pok. 223
tel.: 12 662 44 23
Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek, wtorek, czwartek w godz.: 10:00-13:00
środa dziekanat nieczynny
piątek w godz.: 10:00-15:00
oraz dyżury w wyznaczone soboty w godz.: 9:00-13:00


Rolnictwo, Ochrona Środowiska, Ekonomia, Zarządzanie, Biogospodarka, Jakość i Bezpieczeństwo Środowiska
mgr inż. Agnieszka Spyt - a.spyt@ur.krakow.pl

Sprawy socjalne

Pok. 223
tel.: 12 662 44 23
Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz.: 10:00-13:00
środa dziekanat nieczynny
mgr Sylwia Potocka - s.potocka@ur.krakow.pl

Koordynator USOS

Pok. 224
tel.: 12 662 43 32
mgr inż. Anna Prusak - a.prusak@ur.krakow.pl / W zastępstwie mgr inż. Agnieszka Spyt - a.spyt@ur.krakow.pl

Similar places nearby